Friday, May 4, 2012

Poland Trek Crew and Zacuto

Zacuto, the makers of the best DSLR rigs and accessories have kindly sponsored Poland Trek through the use of some great equipment which will add greatly to the film and photographic side of the Trek, allowing Natalie Hill and the small crew to document in depth Louis-Philippe excellent adventure. Zacuto have written all about it on their blog...


PL: Zacuto, producent najlepszych lustrzanek cyfrowych i akcesoriów fotograficznych, zgodził się sponsorować Poland Trek poprzez użyczenie nam trochę znakomitego sprzętu. Dzięki temu Natalie Hill i nasz mały zespół operatorów będą mogli nagrywać Louis-Philippe'a w akcji. Ekwipunek bardzo przysłuży się fotograficznej i filmowej części całej wędrówki. Zacuto napisało też o nas na swoim blogu:


"W maju tego roku brytyjska fotograficzka i kamerzystka Natalie Hill zmierzy się z największym wyzwaniem w swojej dotychczasowej karierze. Porzuci komfort pracy w studio, aby dokumentować wyprawę belgijskiego podróżnika i poszukiwacza przygód - Louis-Philippe'a Loncke - podczas jego porywającej przeprawy przez Tatry i dziką rzekę Wisłę na całej jej długości. Ekspedycja potrwa 4-5 tygodni.
To pierwsza taka wyprawa w historii i nie obędzie się bez przygód. Trasa to ponad 700 mil. Louis-Philippe będzie radził sobie zupełnie sam i bez wsparcia na drodze od najwyższego szczytu polskich gór po poziom morza. Natalie zmierzy się z nieprzewidywalną pogodą, zdradliwym terenem, no i dźwiganiem całego sprzętu oraz koordynacją pracy ekipy filmowej, aby udokumentować każdy krok Louis-Philippe'a."